Utorok, November 21, 2017

Euro PTC 6 - Prague Classic, Výsledky

Date: 19-21 Nov 2010; Venue: Aréna Sparta Podvinný Mlýn, Prague, Czech Republic; Type: Players Tour Championship

Po semifinále Higgins VS Jogia a Holt VS Murphy, nakoniec Holt zlomil Higginsa vo finale 4:3

 

Na http://www.snookerweb.cz sa dá prečítať krátky súhrn každého dňa ...

Tu je zopár fotiek tu v galérke: http://www.vlke.sk/galeria/2010/197-prague-classic-2010-svetovy-snooker-v-prahe.html

- nejaké fotky z FB: http://www.facebook.com/home.php#!/photo_search.php?oid=127428627300728&view=all

- zo stavby a stolov a prípravy haly: http://www.facebook.com/home.php#!/album.php?aid=94933&id=1314462939

 

A tu už tabuľka s výsledkami:

Final
England Michael Holt 4-3 Scotland John Higgins
54-9, 65-0 (64), 66-69 (Holt 66), 0-100 (100), 45-69, 75-0 (74), 108-0 (65)
Semifinals
England Michael Holt 4-3 England Shaun Murphy h2h
Scotland John Higgins 4-2 England Joe Jogia h2h
Quarterfinals
England Michael Holt 4-2 England Mark Selby
England Shaun Murphy 4-2 England Peter Ebdon h2h
England Joe Jogia 4-2 Wales Matthew Stevens
Scotland John Higgins 4-1 England Stuart Bingham
Round 4
England Mark Selby 4-3 England Ricky Walden h2h
England Michael Holt 4-2 England Jamie Cope h2h
England Peter Ebdon 4-3 Thailand Issara Kachaiwong
England Shaun Murphy 4-2 Ireland Ken Doherty
England Joe Jogia 4-3 Wales Michael White
Wales Matthew Stevens 4-0 England Barry Hawkins h2h
England Stuart Bingham 4-1 Wales Ryan Day
Scotland John Higgins 4-1 Northern Ireland Mark Allen
Round 3
England Mark Selby 4-2 Wales Dominic Dale h2h
England Ricky Walden 4-0 England Jimmy Robertson
England Jamie Cope 4-1 China Zhang Anda h2h
England Michael Holt 4-2 Scotland Stephen Maguire
Thailand Issara Kachaiwong 4-3 England Rory McLeod
147 by McLeod
England Peter Ebdon 4-0 England Peter Lines
England Shaun Murphy 4-1 Scotland Anthony McGill h2h
Ireland Ken Doherty 4-0 England Stephen Lee
Wales Michael White 4-2 Scotland Marcus Campbell
England Joe Jogia 4-0 England Justin Astley
Wales Matthew Stevens 4-3 England Jack Lisowski
England Barry Hawkins 4-3 China Liu Chuang
England Stuart Bingham 4-1 Wales Andrew Pagett
Wales Ryan Day 4-2 England Ben Woollaston
Northern Ireland Mark Allen 4-1 England Andy Hicks
Scotland John Higgins 4-1 England Adrian Gunnell
Round 2
England Mark Selby 4-1 Belgium Bjorn Haneveer
Wales Dominic Dale 4-0 England Martin Gould h2h
England Jimmy Robertson 4-2 Australia Neil Robertson
England Ricky Walden 4-2 England Dave Harold h2h
England Jamie Cope 4-3 China Liu Song
China Zhang Anda 4-2 Brazil Igor Figueiredo
Scotland Stephen Maguire 4-1 Malta Tony Drago
England Michael Holt 4-2 Northern Ireland Joe Swail
England Rory McLeod 4-2 Netherlands Mario Wehrmann (a)
Thailand Issara Kachaiwong 4-3 England Andrew Higginson
England Peter Ebdon 4-2 England Nigel Bond h2h
England Peter Lines 4-2 Northern Ireland Gerard Greene
Scotland Anthony McGill 4-0 Czech Republic Jakub Rendla (a)
England Shaun Murphy 4-1 England Alfie Burden
Ireland Ken Doherty 4-3 China Xiao Guodong
England Stephen Lee 4-3 England Adam Wicheard
Scotland Marcus Campbell 4-3 Scotland Alan McManus
Wales Michael White 4-2 England Allan Taylor (a)
England Joe Jogia 4-1 England Ian Glover (a)
England Justin Astley 4-3 England Rod Lawler
England Jack Lisowski 4-3 Scotland Graeme Dott
Wales Matthew Stevens 4-2 England Jimmy White h2h
England Barry Hawkins 4-0 England Kyren Wilson
China Liu Chuang 4-2 England Joe Perry
England Stuart Bingham 4-1 England Matthew Selt
Wales Andrew Pagett 4-0 England Robert Milkins
England Ben Woollaston 4-1 England Mark Joyce
Wales Ryan Day 4-3 England Mike Dunn h2h
England Andy Hicks 4-2 England Michael Wasley (a)
Northern Ireland Mark Allen 4-3 England Steve Davis
England Adrian Gunnell 4-3 England Mark Davis h2h
Scotland John Higgins 4-3 England Barry Pinches
Round 1
Belgium Bjorn Haneveer 4-0 England Matt Yeadon (a)
Wales Dominic Dale 4-1 Wales Jak Jones
England Martin Gould w/o Ireland David Morris
England Jimmy Robertson 4-2 England Jimmy Michie h2h
Australia Neil Robertson 4-3 England Reanne Evans (f)
England Ricky Walden 4-0 Netherlands Maurice Le Duc (a)
England Dave Harold 4-2 Germany Lasse Münstermann (a)
China Liu Song w/o England Danny Douane (a) h2h
England Jamie Cope 4-2 England Alex O'Donoghue (a)
Brazil Igor Figueiredo 4-0 Czech Republic Simon Ceo (a)
China Zhang Anda w/o England Ian McCulloch
Scotland Stephen Maguire 4-1 China Chen Zhe (a)
Malta Tony Drago w/o England Jamie O'Neill
Northern Ireland Joe Swail 4-1 Wales Jamie Jones
England Michael Holt 4-3 England Liam Highfield
England Rory McLeod 4-3 Scotland Jamie Burnett
Netherlands Mario Wehrmann (a) w/o England Allister Carter
England Andrew Higginson 4-0 Belgium Tomasz Skalski (a)
Thailand Issara Kachaiwong w/o England Anthony Hamilton h2h
England Nigel Bond 4-0 Czech Republic Jaromir Malanta (a)
England Peter Ebdon 4-0 England Andrew Norman (a)
Northern Ireland Gerard Greene 4-1 Germany Michael Heeger (a)
England Peter Lines 4-0 England Oliver Brown (a)
Czech Republic Jakub Rendla (a) w/o England Ronnie O'Sullivan
Scotland Anthony McGill 4-0 Germany Stefan Schenk (a)
England Shaun Murphy 4-1 Denmark Rune Kampe (a)
England Alfie Burden 4-0 Czech Republic Jan Prihoda (a)
Ireland Ken Doherty 4-0 Germany Robert Drahn (a)
China Xiao Guodong 4-3 Thailand Thanawat Thirapongpaiboon
England Stephen Lee 4-0 Czech Republic Tomas Kejla (a)
England Adam Wicheard 4-2 England Judd Trump
Scotland Alan McManus w/o England Kuldesh Johal h2h
Scotland Marcus Campbell 4-0 Czech Republic Lukas Krenek (a)
England Allan Taylor (a) w/o England Andy Lee (a) h2h
Wales Michael White 4-1 Germany Patrick Einsle
England Ian Glover (a) 4-2 England Paul S Davison
England Joe Jogia 4-1 England Tony Knowles (a)
England Justin Astley 4-3 Wales Daniel Wells (a) h2h
England Rod Lawler 4-2 England Matthew Couch
Scotland Graeme Dott 4-1 Belgium Kevin Van Hove (a)
England Jack Lisowski 4-3 England Sam Harvey (a)
England Jimmy White 4-2 England Damian Wilkes (a)
Wales Matthew Stevens 4-0 Czech Republic Jindrich Prchal (a)
England Kyren Wilson 4-0 Czech Republic Jan Klecka (a)
England Barry Hawkins 4-0 India David Singh (a)
China Liu Chuang w/o New Zealand Chris McBreen (a)
England Joe Perry 4-0 Thailand Noppon Saengkham
England Stuart Bingham 4-1 Germany Jürgen Kesseler (a)
England Matthew Selt 4-2 Norway Kurt Maflin h2h
England Robert Milkins 4-0 Germany Ronni Beniesch (a)
Wales Andrew Pagett w/o Scotland Stephen Hendry
England Mark Joyce 4-0 Germany Dieter Meier (a)
England Ben Woollaston 4-0 Czech Republic Jan Vimr (a)
England Mike Dunn 4-0 Serbia Marko Vukovic (a)
Wales Ryan Day 4-2 England Mark King
England Michael Wasley (a) 4-3 Belgium Hans Blanckaert (a)
England Andy Hicks 4-0 Czech Republic Karel Petracek (a)
England Steve Davis 4-0 Slovakia Jakub Koniar (a)
Northern Ireland Mark Allen 4-0 Czech Republic Serge Dupraz (a)
England Mark Davis 4-2 England Jamie Walker (a)
England Adrian Gunnell 4-0 Germany Thomas Cesal (a)
Scotland John Higgins 4-1 England Tom Ford h2h
England Barry Pinches 4-1 England Martin O'Donnell (a)

 

Zdroj: http://snooker.org